Radio Crisami

Subtitle

Mehmet Sancak


Member
Joined Apr 22 2013
Actions
Send a Message
Add as Friend
Flag as Inappropriate
General Info

MALE
38 years old
İstanbul
Site Memberships

Sleepyhollow Bed & Breakfast
Oklahoma City Tea Party Movement
Bellydancing by Sarah
Save Mr. Morales
SUPER SMASH FUSION

About Me

35 yıllık geçmişi ve güvenilir kurumsal yapısı ile lider durumda olan HorozOğlu Nakliyat; Nakliyat firmaları arasında en güvenilir firmalardandır. Türkiye içi şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerini, başta istanbul nakliyat ve izmir nakliyat olmak üzere bütün illere sunan firma, diğer illerde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Banka taşımacılığı ve ofis nakliyatı konusunda uzman kadrosu ile yine bankaların güveni ve sağlıklı bir şekilde taşınma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. banka taşıma sırasında uzman ekip ve profesyonel anlayışı ile ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunarak bankaların bir konumdan başka bir konuma taşınmasını sağlıyoruz. 


Ofis taşımacılığı işlerinde de uzman ekip dünyanın dört bir yanına ofisleri taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Fabrika taşımacılığı ve askılı tekstil nakliyat hizmetleri de firmanın diğer hizmetleri arasındadır. Başta evden eve nakliyat himzeti olmak üzere diğer hizmetleride 1978den bu yana profesyonelce yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıyoruz. AXA OYAK SİGORTA güvencesinde taşınma işlemleri sırasında müşteriye teslim edilen sigorta poliçesi ile güvenli taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini profesyonelce yürüten şirketimiz., aynı zamanda uluslararası lojistik hizmetleri de  sunmaktadır. Yurtdışına taşınacak olan mülklerin taşınması sırasında müşterilerimizin vize çeviri hizmetlerini partnerimiz olan tercüme büroları tarafından ücretsiz bir şekilde karşılanır. Bunun yanısıra tercüme bürosu yine gümrükleme evraklarınıda profesyonel bir şekilde çevirme işlemleri yapmaktadır.

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

0 Comments